Kontakt z nami

Zrzut ekranu 2021 04 30 o 17.41.53 Kontakt z nami

Jesteśmy rodzinnym producentem mobilnych punktów handlowych ©Fastfoodcarts – wózków gastronomicznych oraz stoisk handlowych. Doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkty, które są w pełni mobilne, przystosowane do łatwego transportu a zarazem funkcjonalne i estetyczne. Posiadamy szerokie możliwości modyfikacji wózków i ich wyposażenia, dzięki czemu klient zawsze będzie zadowolony i osiągnie zamierzony cel. Przez pasje do punktów gastronomicznych i własnemu doświadczeniu stworzyliśmy produkt, który cenowo nie ma konkurencji. Jakość materiałów użytych do produkcji wózków często przewyższa jakość u konkurencyjnych produktów. Zminimalizowane koszty produkcji pozwalają na konstruowanie wózków i stoisk nawet 2 lub 3 krotnie tańszych, przy zachowaniu takiej samej jakości a nawet wyższych standardów.

Fastfoodcarts.pl jest jedynym i wyłącznym producentem i dystrybutorem produktów oraz właścicielem projektów Fastfoodcarts

Zapraszamy do darmowej wyceny konfiguracji i skompletowania oferty wózków gastronomicznych typu fast food oraz ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi zamówień. Służymy doradztwem w doborze sprzętu, modyfikowania stoiska lub zmiany banerów reklamowych. Skontaktuj się z nami.

contact us 1908763 640 300x86 Kontakt z nami

+48 794 608 468

Pytania, wycena i składanie zamówień:

fastfoodcarts@gmail.com
lub
biuro@fastfoodcarts.pl

Aukcje allegro

Lokalizacja: Zachodniopomorskie, Koszalin, Kołobrzeg

Zrzut ekranu 2023 08 4 o 07.20.43 Kontakt z nami