WÓZEK GASTRONOMICZNY HOT DOG – BEZPRĄDOWY

Profesjonalny wózek gastronomiczno – handlowy przystosowany do sprzedaży przekąsek typu: Wózek gastronomiczny HOT DOG – bezprądowy. W pełni gotowy do handlu bezpośredniego z oświadczeniem zgodności dot. kontaktu z żywnością do rejestracji lub potencjalnej kontroli sanepidu. Gwarantujemy wysoką jakość i najniższą cenę na rynku.

Wózek gastronomiczny do Hot Dogów to świetny pomysł na biznes. Na pierwszy biznes, ale także do poszerzenia Państwa oferty gastronomicznej w sezonie letnim i na eventach. Hot Dogi lubią wszyscy a w szczególności dzieci. Gdy są odpowiednio przygotowywane i podawane z czystego, schludnego stoiska to sprzedawcy wzbudzają zaufanie klientów. Przygotowanie Hot Doga przy użyciu naszego wózka gastronomicznego jest wyjątkowo proste, przez co nie potrzebne jest doświadczenie w pracy w gastronomii.

Szczegółowy opis produktu i galeria zdjęć znajduje się na dole strony.

hotdogzdaszkiem 300x300 WÓZEK GASTRONOMICZNY HOT DOG  BEZPRĄDOWY

Cechy szczególne:

W przeciwieństwie do konkurencji nasze wózki jako jedyne na rynku nie mają widocznych spawów i są w pełni demontowalne i składane – to zaleta niespotykana wśród stoisk tego typu.

Odpowiednio profesjonalnie oklejone banerami reklamowymi i co najważniejsze, wykonane w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Przez to całość czyści się z łatwością i nie są narażone na korozję.

Kącik sanitarny nie wymaga podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej ani prądu i znajduje się w zestawie każdego wózka, dlatego może spełnić wymagania lokalnych sanepidów.

Praca w pełni bez prądu oraz kompaktowe wymiary. Pełna mobilność i łatwy transport to jedna z zalet kompaktowych wymiarów naszego produktu.

Elementy reklamowe prezentowanego wózka to grafika “Hot Dog Amerykański”. Zapraszamy do skorzystania z naszych wzorów reklamowych lub z propozycją własnych, dlatego możliwa jest zmiana grafiki reklamowej. Dostępnych jest kilka wzorów już przygotowanych do wyboru. Ze względu na możliwość szybkiego złożeniach wózka do transportu do wyboru jest także parasol reklamowy z nadrukiem.

Stoisko możemy wyposażyć w składaną półkę boczną z każdej strony, dlatego czyni to go bardziej praktycznym w handlu produktami. Półki są solidne, mają odpowiedni udźwig i można postawić na nich np. napoje do sprzedaży w zestawie z Hot Dogiem.

W zestawie może znaleźć się standardowa ochronna plexiglass 25cm lub większa profesjonalna zabudowa plexiglass.

Wózek gastronomiczny do Hot Dogów jest składany, dlatego można go łatwo i szybko zdemontować oraz przygotować do transportu a jego zgrabne wymiary pozwalają na sprzedaż nawet w miejscach o ograniczonej powierzchni.

Cena podstawowego wózka ©Fastfoodcarts Hot Dog od 4949zł.

GALERIA ZDJĘĆ

Dane techniczne:

Materiał wykonania: Stal nierdzewna odpowiednia do kontaktu z żywnością

Zasilanie: Gazowe

Wymiary wózka Hot Dog:

 • Szerokość z kółkami: 65cm
 • Szerokość blatu: 52cm
 • długość 100cm
 • długość z rozłożoną półką boczną ok. 160cm,
 • długość z dwiema rozłożonymi półkami 220cm
 • wysokość 98cm
 • wysokość z parasolem: ok. 220cm-240cm
 • wysokość z daszkiem: ok. 210cm

Kompletny wózek gastronomiczny ©Fastfoodcarts Hot Dog – bezprądowy, w swojej cenie zawiera:

 • wózek gastronomiczny ©Fastfoodcarts gazowy z banerami reklamowymi
 • parasol reklamowy z nadrukiem lub daszek dostępny w wersjach z daszkiem
 • blat z 3 lub 4 wbudowanymi nierdzewnymi bemarami grzewczymi do wyboru (zdjęcie poglądowe)
 • wbudowaną kuchenkę gazową z wężykami
 • składane półki boczne nierdzewne z powierzchnią antypoślizgową w ilości zależnej od wybranego rozmiaru S, L lub XL
 • szybkę ochronną plexiglass – wielkość zależy od wersji wyposażenia
 • oświadczenie zgodności z wymogami dot. kontaktu z żywnością i dyrektywami PL i UE – przydatne do sanepidu

W naszym sklepie internetowym dostępne są gotowe, najpopularniejsze konfiguracje wózków gastronomicznych. Ceny mogą być negocjowane, gdyż zależne są od konfiguracji wózka gastronomicznego. W celu dostosowania stoiska do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu.

Wysyłka: Przesyłka paletowa Polska, kraje UE i Wielka Brytania lub odbiór osobisty

Naszą ofertę znajdą Państwo rownież na aukcjach internetowych allegro oraz olx.

Oczywiście zapraszamy też do zapoznania się z ofertą wózka do sprzedaży Zakręconej frytki.

Po konsultacji telefonicznej, mogą Państwo poznać ofertę i zapytać o dostępność wózków gastronomicznych używanych do Hot Dogów.