WÓZEK GASTRONOMICZNY FRYTKI BELGIJSKIE

Oferta profesjonalnych mobilnych wózków gastronomiczno – handlowych przystosowanych do sprzedaży przekąsek typu: Wózek – Frytki Belgijskie. Jesteśmy producentem stoisk w pełni przystosowanych do handlu bezpośredniego. 

Cechy szczególne wózka do Frytki Belgijskiej:

W przeciwieństwie do konkurencji nasze wózki jako jedyne na rynku nie mają widocznych spawów i są w pełni demontowalne i składane – to zaleta niespotykana wśród stoisk tego typu.

Odpowiednio oklejone banerami reklamowymi i co najważniejsze, wykonane w całości z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki temu całość czyści się z łatwością i nie są narażone na korozję.

Kącik sanitarny nie wymaga podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej ani prądu i znajduje się w zestawie każdego wózka, dlatego może spełnić wymagania lokalnych sanepidów.

Pełna mobilność i łatwy transport, nawet samochodem osobowym kombi to jedna z zalet kompaktowych wymiarów naszego produktu.

Elementy reklamowe prezentowanego wózka to grafika Frytki Belgijskie. Zapraszamy do skorzystania z naszych wzorów reklamowych lub z propozycją własnych, dlatego możliwa jest zmiana grafiki reklamowej. Ze względu na możliwość szybkiego złożeniach wózka do transportu, do wyboru jest także parasol reklamowy (zalecany).

Stoisko możemy wyposażyć w składaną półkę boczną z każdej strony, dlatego czyni to go bardziej praktycznym w handlu produktami.

Nowy, wysokiej jakości wózek gastronomiczny do Frytki Belgijskiej, nuggets, strips, sajgonki i innych produktów smażonych w głębokim oleju.

Wózek – Stoisko Frytka Belgijska w całości wykonany ze stali nierdzewnej wytrzymałej na temperatury i wymaganej do kontaktu z żywnością. Świetny pomysł na poszerzenie oferty gastronomicznej lub rozpoczęcie nowej.

Wózek wyposażony w kącik sanitarny z wężem na czystą wodę i odpływem do baniaków 5l, które doskonale mieszczą się w środku. Kran nie wymaga prądu i działa pod ciśnieniem.

wymiar WÓZEK GASTRONOMICZNY FRYTKI BELGIJSKIE

Dane techniczne i wyposażenie

Skład kompletnego zestawu rozmiar L:

  • Wózek gastronomiczny wraz z oświadczeniem zgodności dot. kontaktu z żywnością w PL i UE
  • Wyposażony w jedną półkę boczną ze stali nierdzewnej, praktyczną, składaną. Istnieje możliwość wyposażenia w drugą.
  • parasol reklamowy o średnicy 3m
  • nierdzewna półka boczna składana
  • szybka ochronna plexiglass
  • kącik sanitarny (zlew + kran bezprądowy).
  • duża wbudowana frytownica dwukomorowa YATO (elektryczna 230V)(2x2kw) przystosowana do frytki, nuggetów, stripsów

Ceny można negocjować, gdyż zależne są od konfiguracji wózka gastronomicznego. Istnieje możliwość skonfigurowania stoiska pod wybrany produkt.

Wysyłka: Przesyłka kurierska paletowa lub odbiór osobisty